Зимова екіпіровка 
для Вашого безпечного відпочинку


У наш час вже ніхто не дивується стильно одягненому лижнику ні в Альпах, ні на гірськолижних курортах Євразії. Та й в торгових центрах представлений широкий асортимент комбінезонів, курток і штанів різноманітних фірм.

Більшість людей щодня вважають за краще носити легкі, теплі, зручні речі, що відрізняються від чорних похмурих і важких шкіряних курток яскравістю.

В нашому каталозі ви побачите різні предмети гірськолижної екіпіровки.


До відома покупців:

Наш магазин пропонує лише оригінальну і сертифіковану продукцію Copozz!


Маска гірськолижника Copozz

Маска і окуляри є головним елементом захисту. Їх основне завдання полягає в захисті очей від ультрафіолетових променів. Асортимент масок великий, вибрати можна різний дизайн і забарвлення. Але вона повинна зручно сидіти в парі з шоломом. Скельця окулярів анти-запотіваючі.

Шоломи Copozz

Спортсмени і любителі гірськолижного спорту повинні знати про основне призначення шолома. Є каски, які призначаються для поїздок на велосипеді і мотоциклах, а ось для гірськолижного спорту — свій шолом. При його виготовленні враховувалося набуття людиною найрізноманітніших специфічних травм. Він витримує удар об дерево, камінь і просто захищає голову при падінні.

Варто серйозно підійти до його вибору, так як виріб покликаний врятувати вам життя. Якщо ви зламаєте руки або ноги, то залишитесь живими, лікарі все одно їх вилікують. Але якщо розколеться голова, то важко буде її скласти, а якщо і пощастить, навряд чи ви потім зрозумієте, з чого її зібрали.

Шолом повинен бути зручним, щільним, не більшим і не маленьким, а як раз по голові. Неможливо, щоб лижник не зміг знайти собі головний убір свого розміру. Кращими вважаються вироби бренду Copozz. Вони різного кольору і форми, досить комфортні. Зсередини шолом має утеплювач, але якщо все-таки відчуваєте холод, то слід придбати теплу бандану.

Важливо: Слід пам'ятати, що шолом ніколи не надівається на шапку, відразу на голову. Є багато випадків, коли батьками купуються каски для дітей великого розміру, а для того, щоб вони сиділи зручно на голові їх надягають на шапку. Надітий таким способом шолом спадає під час падіння.

Рукавички Copozz

Що вибрати: рукавиці або рукавички? Така річ як рукавички, спірна тема для більшості лижників. Одні ними зовсім не користуються, а іншим зручно в повсякденних моделях, але новачки повинні придбати спеціальні рукавички.

Рукавички для гірськолижника захистять від вітру і холоду в будь-яку погоду, рукам в них тепло, вільно. Основна перевага — пальці будуть захищені від ударів під час падіння.

Як вибрати:

  • За розміром. Рукавиці і рукавички повинні добре сидіти на долоні, прилягати до неї. Якщо купити вироби на розмір більше — з'являться проблеми з їх фіксацією. А товар на розмір менше буде викликати дискомфорт кистей рук, можливо їх замерзання.
  • Купуючи рукавички слід пам'ятати, що вони повинні бути теплими, вітро- і вологонепроникними.
  • Вироби з подвійним покриттям тримають тепло краще і довше одинарних.

Штани

Штани бувають класичні та під комбінезони. Вироби мають синтепоновий або інший утеплювач, який здатний дуже довго тримати в теплі ноги людини. Які вибрати штани вирішує кожен самостійно.

Ми пропонуємо супутні товари Copozz

Ви можете купити у нас і змінні лінзи і захисний чохол для Вашої маски Copozz. Також Вашій увазі Маска-баф (балаклава) і спеціальні гірськолижні шкарпетки Copozz. Ми потурбувалися, щоб Ваш екстремальний відпочинок був максимально комфортним і безпечним.

Характеристики гірськолижної екіпіровки

Перед походом в гори або катанням на лижах, особливу увагу слід приділяти одягу, яка повинна бути зручною, не утрудняти рухів. Вам потрібно придбати доброякісну одяг з мембранного матеріалу. Чим же відрізняється гірськолижна екіпірування від інших теплих виробів для активного зимового відпочинку?

  • Посилення — додаткові накладки на ліктях і колінах — допоможуть забезпечити зносостійкість даних місць під час падіння на твердий крижаний сніг, який є прекрасним абразивом.
  • Шви, які проклеєні, є ознакою добротного одягу, вони не виконуються в нелегальній майстерні. Даний процес виробляють на спеціальному обладнанні при температурі майже 370 градусів, тому такий шов завжди буде мати герметичність.
  • «Закріпки» — в місцях, де велике напруження матеріалу роблять закріпки, які прошивають на спецмашинах зигзагоподібним швом. Завдяки їм збільшується несучість і міцність тканини.
  • Плечі криються без швів, що дуже зручно для того, хто носить великовагові рюкзаки або займається беккантрі, і це стосується не тільки верхнього одягу.
  • Вологостійкі блискавки є обов'язковим елементом для куртки, в якій ви катаєтеся в суворих умовах. Добре, якщо все застібки блискавки будуть водостійкими. Не кожному сподобаються промоклі гроші або документи, та й в кишенях, які промокли, руки не знайдуть тепла.

Ми пропонуємо купити в Києві недорого оригінальну гірськолижну маску Copozz, купити захисний шолом Copozz в Києві, гірськолижні перчатки Copozz за низькою ціною. В нашому асортименті також є недорогі балаклави (маска-баф), лінзи до масок, захисні шорти Copozz і багато іншого.

Щоб купити якісне екіпірування Copozz в Києві Ви можете завітати в наш магазин-шоурум, або просто подзвонити нам:

+38 (093) 745-50-51

Безпечного Вам відпочинку!